SMACZEK Z DOLINY RADOMKI

Tradycja i doświadczenie w produkcji jabłek sięgające czterech pokoleń.

100% naturalny sok100% naturalny sok

Opakowania soków jabłkowych

Opakowania soków jabłkowych

Co to jest opakowanie Bag-inBox?

Opakowanie Bag-inBox (z ang. Worek w Pudełku), jak sama nazwa wskazuje, składa się ze specjalnego worka wypełnionego sokiem, który następnie, wkładamy do pudełka chroniącego worek przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także ułatwiającego transport.

Ten typ opakowania w Polsce jest jeszcze mało znany. Na zachodzie Europy natomiast zyskał sobie ogromną popularność ze względu na wiele zalet, jakie posiada. Pierwszą i najważniejszą jest niewątpliwie to, że po otwarciu zawartość worka nie styka się z powietrzem, ponieważ wylewany jest przez specjalny zawór dozujący, który uniemożliwia dostanie się powietrza do wnętrza opakowania.

VV miarę pobierania kolejnych porcji tak zapakowanego produktu worek kurczy się. Ten unikalny system chroni więc zawartość napoczętego już opakowania przed zepsuciem i sprawia, że długo zachowuje świeżość, wygląd i walory smakowe.

Jakie są zalety opakowania Bag-in-Box?

Bag-in-Box posiada również proekologiczny charakter, ponieważ folia wytworzona jest bez użycia toksycznych dodatków modyfikujących. Natomiast pudełko można wykorzystać do wielu worków.

Pozostałe zalety opakowania:

  • Mobilność
  • Oszczędność
  • Możliwość recyklingu
  • Ekologia
  • Trwałość