soki naturalne jabłkowe

NOWOŚĆ!!!

Wprowadziliśmy na rynek owocową innowację w postaci nowych opakowań dla naszych soków jabłkowych. Soki te są dostępne w szklanych butelkach o pojemności 250 ml i 750 ml. Soki są rozlewane do butelek po pasteryzacji, dzięki czemu wszystkie witaminy i składniki odżywcze owoców zostają zachowane.

Butelki z sokami pakujemy w zgrzewki -
butelka 750 ml., to zgrzewka 8 szt., natomiast butelka 250 ml., to 16 szt. w opakowaniu.

                       


Co to jest opakowanie Bag-inBox?

Opakowanie Bag-inBox (z ang. Worek w Pudełku), jak sama nazwa wskazuje, składa się ze specjalnego worka wypełnionego sokiem, który następnie, wkładamy do pudełka chroniącego worek przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także ułatwiającego transport.

Ten typ opakowania w Polsce jest jeszcze mało znany. Na zachodzie Europy natomiast zyskał sobie ogromną popularność ze względu na wiele zalet, jakie posiada. Pierwszą i najważniejszą jest niewątpliwie to, że po otwarciu zawartość worka nie styka się z powietrzem, ponieważ wylewany jest przez specjalny zawór dozujący, który uniemożliwia dostanie się powietrza do wnętrza opakowania.

VV miarę pobierania kolejnych porcji tak zapakowanego produktu worek kurczy się. Ten unikalny system chroni więc zawartość napoczętego już opakowania przed zepsuciem i sprawia, że długo zachowuje świeżość, wygląd i walory smakowe.

              

 

Jakie są zalety opakowania Bag-in-Box?

Bag-in-Box posiada również proekologiczny charakter, ponieważ folia wytworzona jest bez użycia toksycznych dodatków modyfikujących. Natomiast pudełko można wykorzystać do wielu worków.

Pozostałe zalety opakowania:

  • Mobilność
  • Oszczędność
  • Możliwość recyklingu
  • Ekologia
  • Trwałość

produkcja jabłek - gospodarstwo sadownicze