soki naturalne jabłkowe

AgroLiga 2012, Warszawa 12.06.2013r.


Prezydent Bronisław Komorowski wręczył we wtorek nagrody AgroLiga 2012 dla rolników i firm rolniczych, będących liderami w nowoczesnej produkcji rolnej. My też tam byliśmy :)

Podczas uroczystości w ogrodach Pałacu Prezydenckiego laureatom konkursu AgroLiga 2012 zostały wręczone listy gratulacyjne, puchary i dyplomy. Odebrało je kilkudziesięciu rolników, a także przedstawiciele firm rolniczych. Celem konkursu jest promocja rolników oraz firm potrafiących produkować bardzo dobre wyroby na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

 

Prezydent gratulował laureatom i dziękował za trud, który zaowocował wyróżnieniami. Dziękował też organizatorom konkursu. Zwrócił uwagę, że na przestrzeni lat trwania konkursu dokonał się gigantyczny postęp zarówno w wymiarze indywidualnym, jak i całej Polski.

Przytaczając opinie, z którymi spotyka się podczas zagranicznych spotkań, Bronisław Komorowski mówił, że dziś szczególnie chwalone są produkty polskiego przemysłu oraz polska żywność.

 

Zaznaczył, że mają w tym swój udział najlepsze firmy, które wyznaczają szlak zmian i miarę ambicji dla całego rolnictwa. – Chcę Państwu serdecznie podziękować za to, że kiedyś odwaga i zdolność do ryzyka, a może i determinacja, dziś owocują sukcesami, które pokazują całej Polsce, że nie tylko warto było iść tą drogą, ale że warto ją kontynuować – mówił prezydent

 

Zobacz galerię zdjęć

 

 

                   


ppp
Dożynki Gminne
Klwów, 23.08.2014 r.
Święto Papryki
Przytyk, 17.08.2014 r.
Dożynki Powiatowe
Odrzywół, 15.08.2014 r.

produkcja jabłek - gospodarstwo sadownicze