soki naturalne jabłkowe

Warszawa - Pałac Prezydenta RP 01.04.2014


Nagrodę odebraliśmy 1 kwietnia ( to nie był pryma aprilis) z rąk Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego był to List Gratulacyjny w związku ze zdobyciem tytułu Mistrza Kraju AgroLigi 2013 w kategorii ROLNICY, natomiast z rąk Sekretarza Stanu Pana Kazimierza Plocke odebraliśmy piękny Puchar.

Pierwsza część gali konkursowej odbyła się w Ministerstwie Rolnictwa. Otrzymaliśmy tam  z rąk Pana Kazimierza Plocke Dyplom Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi od honorowego patrona konkursu AgroLiga 2013 – ministra Marka Sawickiego, a niektórzy także w tym JA honorową odznakę „Zasłużony dla rolnictwa”. Druga część uroczystości odbyła się w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego.Pan Prezydent Bronisław Komorowski wręczył nam imienny List Gratulacyjny, a Tytuł i Puchar Mistrza Krajowego AgroLigi 2013 w imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego otrzymaliśmy z rąk Pana Sekretarza Stanu Kazimierza Plocke. Obecni przy wręczaniu byli również Prezesi ARiMR oraz ARR.

O tytuł laureata konkursu AgroLiga (który organizowany jest od 21. lat) zabiegają gospodarstwa i firmy w pełni doinwestowane, rentowne, wyróżniające się wysoką efektywnością produkcji w skali województwa i kraju. Konkurs promuje rolników oraz firmy, które produkują znakomite polskie wyroby, które mimo konkurencji odnajdują swoje miejsce i swoich odbiorców na rynku krajowym i poza granicami Polski.

Listy gratulacyjne

         

 

Galeria zdjęć

       

       

     

    

          

                 

 

Zobacz film z rozdania nagród oraz z gospodarstwa

Rozdanie nagród

Gospodarstwo

 

Media o nas

Echo Dnia

Kurier Ziemi Przysuskiej

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie

Ogród Info

Radio Plus

Stowarzyszenie Razem dla Radomki

Polska Agencja Prasowa

Prestiż.info

Prezydent.pl

Telewizja Dami

Ziemia Przysuska

 


ppp
Dożynki Gminne
Klwów, 23.08.2014 r.
Święto Papryki
Przytyk, 17.08.2014 r.
Dożynki Powiatowe
Odrzywół, 15.08.2014 r.

produkcja jabłek - gospodarstwo sadownicze